Agnieszka (Haaza) Filipowicz

Swoją karierę łyżwiarską rozpoczęła w wieku 6 lat na Hali Olivii. Jest czterokrotną V-ce mistrzynią Polski w konkurencji par tanecznych. Reprezentowała Polskę na wielu międzynarodowych zawodach łącznie z Mistrzostwami Świata Juniorów. Swoją karierę kontynuowała jako zawodowa łyżwiarka w europejskiej rewii Holiday On Ice, występowała tam jako gwiazda wraz z partnerem Olivierem Pekarem (z Czech) w solówkach Adagio. Po czterech latach pracy w Holiday On Ice kontynuowała swoją karierę w amerykańskiej rewii Ice Capades, gdzie występowała w solówkach Adagio. Po powrocie do Polski ukończyła studia magisterskie oraz została instruktorem Fitness. Następnie powróciła do Hali Olivia, gdzie wraz z inną trenerką przygotowała pierwszą drużynę tańca synchronicznego w Polsce – „Amber Dance”. Grupa „Amber Dance” reprezentowała Polskę na wielu międzynarodowych zawodach w tym na Pucharze Świata Juniorów i Seniorów. Agnieszka ukończyła również kurs instruktora sportu i posiada uprawnienia nadane przez Ministerstwo Sportu do prowadzenia zajęć w dziedzinie łyżwiarstwa figurowego, kurs kierownika wypoczynku dzieci i młodzieży oraz posiada uprawnienia Trenera łyżwiarstwa figurowego. Obecnie realizuje swoje plany związane z własną szkołą tańca Synchronicznego jako prezes oraz trener główny klubu SKF „Iceskater”. Agnieszka jest Członkiem Zarządu Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego, od wielu lat jest też przewodniczącą Komisji ds. Łyżwiarstwa Synchronicznego w PZŁF, jak również zasiada w Radzie Sportu Miasta Gdańsk jako Członek w bieżącej IV kadencji Rady. W 2018 roku została odznaczona przez Prezydenta Miasta Gdańska jako Osobowość Sportowa Roku, a w 2019 jako Trener Roku.

Marcin Międlarz

Swoją przygodę z łyżwiarstwem rozpoczął w pierwszej w Polsce drużynie łyżwiarstwa synchronicznego "Amber Dance", której przez pewien czas był kapitanem. Razem z grupą czterokrotnie zdobył pierwsze miejsce na mistrzostwach Polski. Kilkukrotnie reprezentował także Polskę na zawodach World Challenge Cup (nieoficjalnch mistrzostwach świata w łyżwiarstwie synchronicznym). Po zakończeniu kariery zawodniczej uzyskał uprawnienia sędziego w konkurencji par tanecznych oraz sędziego i specjalisty technicznego łyżwiarstwa synchronicznego. Ukończył także kurs instruktora sportu i posiada uprawnienia nadane przez Ministerstwo Sportu do prowadzenia zajęć w dziedzinie łyżwiarstwa figurowego, kurs kierownika wypoczynku dzieci i młodzieży oraz posiada uprawnienia Trenera łyżwiarstwa figurowego. W 2011 roku wraz z Agnieszką Filipowicz założył Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Iceskater, w którym pełni funkcję Członka Zarządu i Trenera.

Agata Wasilewska

Pierwsze kroki na łyżwach postawiłam w wieku 5 lat. Od tego momentu zaczęła się moja miłość i pasja do łyżwiarstwa figurowego. Czternaście lat kariery jako solistka, to spora dawka wzlotów i upadków (szczególnie bolesne były te po skokach potrójnych), które nauczyły mnie pokory, wytrwałości, umiejętności ciężkiej pracy i zdrowego współzawodnictwa. Po zakończeniu kariery, nigdy nie rozstałam się z „lodem”. Jeszcze na studiach AWFiS zdałam egzaminy na sędziego łyżwiarstwa figurowego, instruktora łyżwiarstwa figurowego i gimnastyki oraz rozpoczęłam pracę z dziećmi w klubie GKS „Stoczniowiec” i SP nr35. Aktualnie prowadzę grupę Adult oraz treningi techniki jazdy na łyżwach w klubie Iceskater, rozwijając umiejętności łyżwiarskie i pasję, zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.

Jaśmina Maciejewska

Przygodę z łyżwiarstwem figurowym zaczęła w wieku 6 lat na Hali Olivia. Pierwsze kroki na lodzie stawiała pod okiem trenerów GKS Stoczniowiec. Absolwentka SSP nr 35 w Gdańsku Oliwie oraz Gimnazujm Sportowego w Oliwie. Od młodych lat silnie związana ze sportem. Reprezentowała Polskę w pierwszej synchronicznej drużynie juniorskiej "Amber Dance", w której wielokrotnie zdobyła Mistrzostwo Polski. Razem z drużyną występowała również na zawodach Międzynarodowych. Po latach kontynuowała jazdę na łyżwach w drużynie Mixed Age w klubie SKF Iceskater. Obecnie studentka. Ukończyła kurs wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży. Pasjonatka różnych sportów, nie tylko zimowych, najbardziej przez nią lubianym jest tenis ziemny.

Anna Kolwalczyk

Swoją przygodę z łyżwiarstwem figurowym rozpoczęła w wieku lat 6. Po roku nauki jazdy na łyżwach rozpoczęła treningi w konkurencji par tanecznych. Wraz z partnerem reprezentowała barwy klubu na zawodach krajowych, a później, z sukcesami barwy kraju na zawodach międzynarodowych. W latach 80-tych występowała w Dziecięcej Rewii na Lodzie. Po skończonej karierze sportowej, podjęła pracę jako trener par tanecznych w GKS Stoczniowiec i nauczyciel w SSP nr 35. Wielu łyżwiarzy, późniejszych reprezentantów Polski, a także aktualnych trenerów łyżwiarstwa figurowego, swoje pierwsze kroki na lodzie stawiało w grupach prowadzonych przez panią Anię. Anna Kowalczyk ukończyła Studium Nauczycielskie oraz Kurs instruktorski i trenerski na AWFiS w Gdańsku, a także kurs instruktora gimnastyki korekcyjnej w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Ukończyła studia magisterskie w specjalizacji - Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Obecnie zaraża pasją do łyżwiarstwa kolejne pokolenia łyżwiarzy w klubie "Iceskater".